Forum Forum chorych na szpiczaka Strona Główna Forum chorych na szpiczaka
Krótki opis Twojego forum [ustaw w panelu administracyjnym]
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

lekarz, od szpiczaka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum chorych na szpiczaka Strona Główna -> Forum testowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz
Gość






PostWysłany: Śro 18:48, 20 Gru 2017    Temat postu: lekarz, od szpiczaka

Witam,
Mój tata choruje od 4 lat na szpiczaka. Od 2 lat jest po autoprzeszczepie. Obecnie jest remisja. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu lekarza, który by tatę prowadził. Obecny lekarz to totalna tragedia. W ogóle nie interesuje się pacjentem. To ja muszę szukać informacji w sieci, żeby lekarz cokolwiek zrobił. Nawet gdy był przed przeszczepem to musiałem szukać prywatnie lekarza, bo lekarz prowadzący w ogóle taty nie przygotował. Dosyć już mamy tego lekceważenia wręcz robienia z nas idiotów. Dlatego bardzo proszę o pomoc w znalezieniu lekarza, który podszedł by do pacjenta jak do człowieka. Jesteśmy z Ostrowi Maz tak więc może to być Warszawa lub Białystok. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wieloj
Administrator



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw 10:24, 01 Lut 2018    Temat postu: Re: lekarz, od szpiczaka

Tomasz napisał:
Dlatego bardzo proszę o pomoc w znalezieniu lekarza, który podszedł by do pacjenta jak do człowieka. Jesteśmy z Ostrowi Maz tak więc może to być Warszawa lub Białystok. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.

Witaj Tomaszu.
Jestem administratorem tego forum, ale rzadko tu zaglądam. Szkoda, że nie zadzwoniłeś na numer telefonu znajdującego się na mojej stronie [link widoczny dla zalogowanych] Mogłeś także napisać maila.
Dotychczas byłem pod opieką znakomitego specjalisty dr. hab. med. Jarosława Piszcza. Od 2018 r. jestem pod opieką dr med. Małgorzaty Pawłowskiej. Tym niemniej dr Piszcz nadal przyjmuje prywatnie w Klinice INTERHEM ul. Choroszczańska 24 15-732 Białystok tel 85 652 52 71, fax 85 8110993.
Rejestracja czynna:
poniedziałek - wtorek 08:00 - 17:00
środa - czwartek 08:00 - 19:00
piątek 08:00 - 17:00
email: [link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum chorych na szpiczaka Strona Główna -> Forum testowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin